Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderzoek ter ondersteuning van de ontwikkeling van de algemene richtsnoeren voor de uitvoering van de winningsafvalrichtlijn.
Referentienummer: ENV.B.3/ETU/2017/0019
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van dit onderzoek is het ondersteunen van de Commissie bij de bevordering van de naleving van Richtlijn 2006/21/EC (winningsafvalrichtlijn). Belangrijke taken zijn het ontwikkelen van een samenhangende beschrijving van de winningsindustrie in de EU, met aannemelijke en passende cijfers over de hoeveelheid gegenereerd winningsafval en bijbehorende cijfers van winningsafvalvoorzieningen, om bij de lidstaten een eenvormig begrip te bevorderen met betrekking tot de belangrijkste concepten uit de richtlijn en om de verslaglegging over de tenuitvoerlegging van de richtlijn efficiënter en doeltreffender te helpen maken.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving voor een onderzoek. Beschrijving van de winningsindustrie in de EU (aantal inrichtingen, hoeveelheid winningsafval die per jaar voor elke afvalcategorie wordt gegenereerd). Organisatie van 3 vergaderingen met deskundigen uit lidstaten en belanghebbenden. Bezoeken aan de lidstaten om de toepassing van de winningsafvalrichtlijn te bespreken.
Uitwerken van factsheets per land en van een algemeen richtsnoer.
Enkelvoudige opdracht van 24 maanden (totale begroting bedraagt bijgevolg 420 000 EUR).