С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Доставки - 49568-2021
България-София: Мебелировка
2021/S 021-049568
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е „доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция“ по рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция по РС № СПОР-7/15.03.2018 г.