Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa produktów leczniczych zawierających substancję aktywną Trimetazdynę oraz placebo dla produktu leczniczego
Referenznummer der Bekanntmachung: GUM2022 ZP0138
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych zawierających substancję aktywną Trimetazdynę oraz placebo dla ww. produktu leczniczego, na potrzeby realizacji niekomercyjnego badania klinicznego: Wpływ trimetazydyny na funkcję śródbłonka i biomarkery korelujące z rokowaniem w niewydolności serca z zachowaną frakcją wyrzutową - 2021/ABM/03/00038 w ramach konkursu Agencji Badań Medycznych (ABM) na działalność badawczo-rozwojową w zakresie niekomercyjnych badań klinicznych. Gdański Uniwersytet Medyczny pełni rolę Sponsora niekomercyjnego badania klinicznego (zgodnie z założeniami Dobrej Praktyki Klinicznej, GCP).