Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
,,ДОСТАВКА НА ВЪНШНИ АВТОМОБИЛНИ ГУМИ, за нуждите на „Градски транспорт” ЕАД - гр. Варна”
II.1.2)Основен CPV код34352200 Външни гуми за автобуси
II.1.4)Кратко описание:
Обхватът на настоящата обществена поръчка включва „Доставка на външни автомобилни гуми, за нуждите на „Градски транспорт” ЕАД - гр. Варна”, чрез покупка, по предварителна заявка на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ, за период от 24 (двадесет и четири) месеца, необходими за подвижния състав на дружеството, с който се осъществява дейността на „Градски транспорт“ ЕАД” – гр. Варна.
Доставките ще се извършват при условията на сключения Договор, съгласно заявените типоразмери и характеристики на автомобилните гуми, подробно описани в Техническата спецификация, която е част от документацията по настоящата обществена поръчка. Към датата на откриване на настоящата процедура, ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ е определил количества по всеки един типоразмер гуми, но същите са ориентировъчни за участниците. В ценовото предложение, участникът оферира всеки типоразмер по единични цени.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34352200 Външни гуми за автобуси
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставките ще се извършват при условията на сключения Договор, съгласно заявените типоразмери и характеристики на автомобилните гуми, подробно описани в Техническата спецификация, която е част от документацията по настоящата обществена поръчка. Към датата на откриване на настоящата процедура, ВЪЗЛОЖИТЕЛЯТ е определил количества по всеки един типоразмер гуми, но същите са ориентировъчни за участниците. В ценовото предложение, участникът оферира всеки типоразмер по единични цени. Пълното описание на изискванията към външните автомобилни гуми обект на настоящата поръчка, е подробно дадено в приложената към настоящата документация Техническа спецификация.