Usluge - 496457-2018
Hrvatska-Varaždin: Usluge recikliranja otpada
2018/S 217-496457
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluge recikliranja biootpada iz kuhinja i kantina s ciljem sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom u kojem su određeni svi uvjeti za sklapanje ugovora o javnoj nabavi
Referentni broj: E-VV-8/2018
II.1.2)Glavna CPV oznaka
90514000 Usluge recikliranja otpada
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnju oporabu neopasnog otpada KBO 20 01 08, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15), a kojeg je naručitelj prikupio na teritorijalnom području pružanja javne usluge od korisnika javne usluge prilikom obavljanja djelatnosti gospodarenja otpadom.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 2 250 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: