Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: JN-17865
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet javnega naročila je dobava dovodnega kabel.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet javnega naročila je dovodni kabel NA2XS(FL)2Y 1x120 RM/16 ali NA2XS(F)2Y 1x120 RM/16 in vezni pribor za spajanje. Dolžina trase je 1850m, potrebna celotna dolžina kabla je 5850m. Kabel je potrebno dobaviti v kosih po 650m (9x650m).