Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa okładzin siatkowych zgrzewanych zaczepowych, łańcuchowo-węzłowych i zestawów naprawczych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-8
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200397
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212381 Verkleidung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212381 Verkleidung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadanie 1 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-500 OCZKO 100X100MM, 2XZACZEPOWA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x100/0,5x0,5 ilość 14 622 szt
Los-Nr.: 2
Zadanie 2 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-600 OCZKO 100X100MM, 2XZACZEPOWA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x100/0,6x0,5 ilość 59 314 szt
Los-Nr.: 3
Zadanie 3 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-750 OCZKO 100X100 MM, 2XZACZEPOWA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x100/0,75x0,5 ilość 16 600 szt
Los-Nr.: 4
Zadanie 4 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-800 OCZKO 100X100 MM, 2XZACZEPOWA PN-G-15050-O-Z-OC—8SW/6-100x100/0,8x0,5 ilość 97 118 szt
Los-Nr.: 5
Zadanie 5 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
Los-Nr.: 6
Zadanie 6 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-1000 OCZKO 100X100 MM, 2XZACZEPOWA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x100/1x0,5 ilość 25 144 szt
Los-Nr.: 7
Zadanie 7 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-500 OCZKO 100X50 MM, 2XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x50/0,5x0,5 ilość 4 991 szt
Los-Nr.: 8
Zadanie 8 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z”
T-750 OCZKO 100X50 MM, 2XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x50/0,75x0,5 ilość 69 152 szt
Los-Nr.: 9
Zadanie 9 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z”
T-750 OCZKO 100X50 MM, 2XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x50/0,75x0,5 PO ilość 69 152 szt
Los-Nr.: 10
Zadanie 10 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z”
T-750 OCZKO 100X50 MM, 2XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA OCYNKOWANA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x50/0,75x0,5 PO ilość 14 000 szt
Los-Nr.: 11
Zadanie 11 SIATKA OKŁADZINOWA ZACZEPOWA „Z"
T-1000 OCZKO 100X50 MM, 2XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-Z-OC-8SW/6-100x50/1x0,5 ilość 7 536 szt
Los-Nr.: 12
Zadanie 12 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-500 OCZKO 100X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-100x100/0,6x0,5 ilość 5 504 szt
Los-Nr.: 13
Zadanie 13 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-600 OCZKO 100X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA OCYNKOWANA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-100x100/0,6x0,5/PO ilość 13 040 szt
Los-Nr.: 14
Zadanie 14 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-600 OCZKO 100X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA OCYNKOWANA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-100x100/0,6x0,5/PO ilość 2 600 szt
Los-Nr.: 15
Zadanie 15 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-800 OCZKO 100X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-100x100/0,8x0,5 ilość 131 544 szt
Los-Nr.: 16
Zadanie 16 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-600 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,75x0,5 ilość 22 733 szt
Los-Nr.: 17
Zadanie 17 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-750 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,8x0,5 ilość 26 988 szt
Los-Nr.: 18
Zadanie 18 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-800 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,8x0,5 ilość 90 538 szt
Los-Nr.: 19
Zadanie 19 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-800 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,8x0,5 ilość 90 538 szt
Los-Nr.: 20
Zadanie 20 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-800 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,8x0,5 ilość 90 538 szt
Los-Nr.: 21
Zadanie 21 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-800 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,8x0,5 ilość 90 538 szt
Los-Nr.: 22
Zadanie 22 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-800 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA OCYNKOWANA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/0,8x0,5/PO ilość 26 800 szt
Los-Nr.: 23
Zadanie 23 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-1000 OCZKO 50X100MM 7/5mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-7SW/5-50x100/1x0,5 ilość 23 492 szt
Los-Nr.: 24
Zadanie 24 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-500 OCZKO 50X100MM 8/6mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-8SW/6-50x100/0,50x0,5 ilość 2 720 szt
Los-Nr.: 25
Zadanie 25 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-750 OCZKO 50X100MM 8/6mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-8SW/6-50x100/0,75x0,5 ilość 14 233 szt
Los-Nr.: 26
Zadanie 26 SIATKA OKŁADZINOWA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" T-1000 OCZKO 50X100MM 8/6mm, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-O-LW-OC-8SW/6-50x100/1x0,5 ilość 11 600 szt
Los-Nr.: 27
Zadanie 27 SIATKA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" DO OPINKI WYROBISK ŚCIANOWYCH L-1500X800 MM OCZKO 50X100MM, 7/5mm wytrzymałość siatki na zginanie – min 24kNm ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-S-LW-SC-7SW/5-50x100/1,5x0,8 ilość 4 868 szt
Los-Nr.: 28
Zadanie 28 SIATKA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" DO OPINKI WYROBISK ŚCIANOWYCH L-1500X400 MM OCZKO 50X100MM wytrzymałość siatki na zginanie – min 12kNm; wytrzymałość przegubowego połączenia dwóch segmentów- min 60kN, 7/5mm, PRZEGUBOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-S-LW-SC-7SW/5-50x100/1,5x0,4 ilość 20 640 sz
Los-Nr.: 29
Zadanie 29 SIATKA ŁAŃCUCHOWO WĘZŁOWA „LW" DO OPINKI WYROBISK ŚCIANOWYCH L-1750X400 MM OCZKO 50X100MM wytrzymałość siatki na zginanie – min 12kNm; wytrzymałość przegubowego połączenia dwóch segmentów- min 60kN, 7/5mm, PRZEGUBOWA ZAGĘSZCZONA PN-G-15050-S-LW-SC-7SW/5-50x100/1,75x0,4 ilość 2 200 szt
Los-Nr.: 30
Zadanie 30 ZESTAW NAPRAWCZY OPINKI L-1000X700 OCZKO 100X100MM, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZANY PN-G-15050-O-N-OC-7SW/5-100x100/1,0x0,7 ilość 1 140 szt
Los-Nr.: 31
Zadanie 31 ZESTAW NAPRAWCZY OPINKI L-1000X700 OCZKO 50X100MM, 1XZACZEPOWA ZAGĘSZCZANY PN-G-15050-O-N-OC-7SW/5-50x100/1,0x0,7 ilość 1 152 szt