Építési beruházás - 497153-2022
Magyarország-Badacsonytomaj: Építési munkák
2022/S 176-497153
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Alsó Bazársor és környező területek megújítása
Hivatkozási szám: EKR001197992021
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
A nyertes ajánlattevő feladata a Közbeszerzési Dokumentumokban meghatározott, műszaki leírás szerinti feladatok elvégzése.
Tartalmaz különösen:
- legalább 550 fm közmű vezeték rendszer építést (szennyvíz, ivóvíz, csapadékvíz)
- legalább 3000 m2 kőburkolat (térburkolat) készítése
- Pihenőpark kialakítása 6800 m2 területen
- parkoló és és a parkolóhoz a műszaki leírás és tervek szerint kapcsolódó felületek kialakítására 5540 m2 területen
- kertészeti munkák, mely során készül 3349 m2 gyepesítés, 661 db cserje ültetés, 225 db fa ültetés
- tartalmaz nettó 146 m2 alapterületű közhasználatú épület kivitelezését, mely építése során készülnek gépészeti szerelési, villamos erős- és gyengeáramú szerelési munkák és tartalmaz felvonó telepítést
A közbeszerzés részletes műszaki leírását és mennyiségi adatait az ajánlattételi felhívással egyidejűleg megküldött ajánlattételi dokumentáció tartalmazza.
A műszaki tervanyag, a műszaki leírás és a költségvetés kiírás tartalma együtt kezelendő.
A közbeszerzés részletes műszaki leírását és mennyiségi adatait az ajánlati dokumentáció tartalmazza.
A műszaki leírás és az árazatlan költségvetés terjedelmére tekintettel korlátozás nélkül, teljes körűen, közvetlenül és díjmentesen elérhető a következő címen:
https://drive.google.com/drive/folders/1Mpt1JGLDYLgbBNkGqhKqUqw0vfXfA6A9?usp=sharing
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
- kertészeti munkák, mely során készül 3349 m2 gyepesítés, 673 db cserje ültetés, 55 db fa ültetés