Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Külterület karbantartás Gödöllő_2022
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001615692021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Szolgáltatási szerződés keretében a Magyar Posta Zrt. Gödöllő Dobogó térség-telep 8033 hrsz. alatt 40730 m2 nagyságú építési terület évi három alkalommal történő kaszálása, valamint zöld hulladék lerakóhelyre történő elszállítása.
A részletes feltételeket az Ajánlati dokumentáció tartalmazza.