Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup urządzeń komputerowych i oprogramowania w ramach projektu grantowego Cyfrowa Gmina” w podziale na 7 części
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.9.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń komputerowych i oprogramowania w ramach projektu grantowego „Cyfrowa Gmina”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
4.2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 7 części.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ, w szczególności rozdział 4 oraz załącznik nr 1 do SWZ- Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz załącznik nr 2- Projekty umów odpowiednio dla danych części zamówienia.
Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej.