Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych – nr gr 281-3
Numer referencyjny: 701801401
II.1.2)Główny kod CPV44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy materiałowej 281-3
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
II.2.4)Opis zamówienia:
Obudowa łukowa V25 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 49,345 ton
Część nr: 2
Obudowa łukowa V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 5 215,862 ton
Część nr: 3
Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 15 640,199 ton
Część nr: 4
Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 15 210,506 ton
Część nr: 5
Obudowa łukowa V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 473,951 ton
Część nr: 6
Obudowa łukowa V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W ilość 12 453,986 ton
Część nr: 7
Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W ilość 8 340,133 ton
Część nr: 8
Obudowa łukowa V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W ilość 590,063 ton
Część nr: 9
Obudowa prosta V25 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 901,617 ton
Część nr: 10
Obudowa prosta V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 2 017,963 ton
Część nr: 11
Obudowa prosta V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 1 583,616 ton
Część nr: 12
Obudowa prosta V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W ilość 125,261 ton
Część nr: 13
Obudowa prosta V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W ilość 2,198 ton