II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
NABAVA LABORATORIJSKE OPREME – OSNOVNA I SPECIFIČNA OPREMA-grupe
Referentni broj: 008-006-1-2022-EVV
II.1.2)Glavna CPV oznaka38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je NABAVA LABORATORIJSKE OPREME – OSNOVNA I SPECIFIČNA OPREMA.
Oprema se nabavlja u okviru europskog projekta, Europskog fonda za regionalni razvoj, u okviru Javnog Poziva na dostavu projektnih prijedloga - Izravna dodjela bespovratnih sredstava u modalitetu trajnog Poziva - ITU - „Čuvar baštine kao katalizator razvoja, istraživanja i učenja – novi Hrvatski prirodoslovni muzej”, a temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz EU fondova u financijskom razdoblju 2014.-2020.; KK.06.1.1.06.0001 „Čuvar baštine kao katalizator razvoja, istraživanja i učenja – novi Hrvatski prirodoslovni muzej“ od 30.12.2020. i Dodatka broj I. Ugovoru od 21.6.2022...
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 817 142.73 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa 1. Nabava elektronskog mikroskopa
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
38511000 Elektronski mikroskopi
II.2.4)Opis nabave:
Grupa 2. Nabava zamrzivača ultra niske temperature
Grupa br.: 2
39711124 Industrijski zamrzivači
39711123 Zamrzivači uspravnog tipa
Grupa 3. Nabava termomješalice
Grupa br.: 3
38436000 Sprave za mućkanje i pribor
Grupa 4. Nabava biofotometra i pripadajuće mikro kivete
Grupa br.: 4
38433000 Spektrometri
Grupa 5. Nabava vorteks centrifuge
Grupa br.: 5
42931100 Laboratorijske centrifuge i pribor
Grupa 6. Nabava gel dokumentacijskog sistema
Grupa br.: 6
38434500 Aparati za biokemijske analize
Grupa 7. Nabava uređaja za lančanu reakciju polimeraze
Grupa br.: 7
38950000 Oprema za lančanu reakciju s polimerazom (PCR)
Grupa 8. Nabava UV kabineta
Grupa br.: 8
38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
Grupa 9. Nabava liofilizatora (freeze-drier )
Grupa br.: 9
42912000 Strojevi i aparati za filtriranje ili pročišćavanje tekućine
Grupa 10. Nabava opreme za izradu mikropreparata iz uzoraka stijena
Grupa br.: 10
42641100 Alatni strojevi za obradu kamena
Grupa 11. Nabava mobilne pile za kamen
Grupa br.: 11
42652000 Elektromehanički ručni alati
Grupa 12. Nabava deionizatora vode
Grupa br.: 12
42912300 Strojevi i aparati za filtriranje ili pročišćivanje vode
Grupa 13. Nabava sušionika- preše - komora za sušenje i grijanje s prisilnom konvekcijom
Grupa br.: 13
42636100 Hidraulične preše
Grupa 14. Nabava optičke opreme
Grupa br.: 14
Grupa 15. Nabava laboratorijske stolne centrifuge
Grupa br.: 15