II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Autobusų Volvo atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)Main CPV code34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
II.1.4)Short description:
Pirkimo objektas - autobusų Volvo atsarginės dalys
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 900 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Originalios autobusų Volvo dalys
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
II.2.4)Description of the procurement:
Pirkimo objektas - originalios autobusų Volvo dalys
Autobusų Volvo variklio dalys
Lot No: 2
Pirkimo objektas - autobusų Volvo variklio dalys
Autobusų Volvo važiuoklės dalys
Lot No: 3
Pirkimo objektas - autobusų Volvo važiuoklės dalys
Autobusų Volvo elektroninės įrangos dalys
Lot No: 4
Pirkimo objektas - autobusų Volvo elektroninės įrangos dalys
Autobusų Volvo kėbulo dalys
Lot No: 5
Pirkimo objektas - autobusų Volvo kėbulo dalys