Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Fourniture et acheminement de gaz naturel et services associés
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09123000 Aardgas
II.1.4)Korte beschrijving:
Les stipulations du présent Règlement de Consultation (RC) concernent La fourniture et l'acheminement de gaz naturel.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09123000 Aardgas
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: