We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 498731-2020
Slovenija-Ljubljana: Predelan papir in karton
2020/S 205-498731
Obvestilo o oddaji naročila
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nakup in dobava papirja za tiskanje in kopiranje formata A4/A3, v 5 sklopih
Referenčna številka dokumenta: 4301-18/2019, ODPAP-29/2019
II.1.2)Glavna koda CPV
30197600 Predelan papir in karton
II.1.4)Kratek opis:
Nakup in dobava papirja za tiskanje in kopiranje formata A4/A3, v 5 sklopih.
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Ljubljansko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
30197620 Pisalni papir
30197630 Papir za tiskanje
30197640 Samokopirni ali drug papir za kopiranje
II.2.4)Opis javnega naročila:
Ljubljansko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
Koprsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 2
Koprsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
Celjsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 3
Celjsko območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
Mariborsko-Murskosoboško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 4
Mariborsko-Murskosoboško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.
Novomeško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin
Št. sklopa: 5
Novomeško območje: Pisarniški papir, izdelan na osnovi primarnih vlaknin, pridobljenih iz trajnostno upravljanih gozdov in pisarniški papir, izdelan na osnovi predelanih vlaknin.