Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Kundziņsalas publiskās un slēgtās teritorijas un savienojuma ar satiksmes pārvadu no Tvaika ielas uz Kundziņsalu būvniecība
Atsauces numurs: RBP 2022/76_KF
II.1.2)Galvenās CPV kods45220000 Inženiertehniskie un celtniecības darbi
II.1.4)Īss apraksts:
VI iedaļa: Papildinformācija