Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: BUN 2022/176
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72250000 System- och stödtjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Upphandlingen avser Lärplattform till Region Gotland för förskolan som ska underlätta samarbetet och kommunikationen mellan personal, elever och i förekommande fall vårdnadshavare kring mål, planer och utveckling, samt göra läroplanerna lättåtkomliga i det vardagliga arbetet.
49914-2023 - ÄndringSverige-Visby: System- och stödtjänster
Rättelse
Tjänster
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lärplattform - förskola
Referensnummer: BUN 2022/176
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning