Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga stručnog nadzora – Projekti obnove od potresa
Referentni broj: 2.7.A.25
II.1.2)Glavna CPV oznaka71247000 Nadzor građevinskih radova
II.1.4)Kratak opis:
Usluga stručnog nadzora – Projekti obnove od potresa. Uz stručni nadzor građenja predmet nabave obuhvaća i usluge koordinatora zaštite na radu tijekom građenja (koordinator II).