Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Przedłużenie wsparcia producenta na oprogramowanie IBM, Commvault, VMware
Número de referencia: CUI-DNZ.320.27.2019
II.1.2)Código CPV principal72611000 Servicios de apoyo informático técnico
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie wsparcia producenta na posiadane przez Zamawiającego oprogramowanie IBM, Commvault i VMware.