II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst Stroomafname
Referentienummer: VEB-EE_2022_0_029-F05_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09330000 Zonne-energie
II.1.4)Korte beschrijving:
De Raamovereenkomst behelst het lokaal opwekken van hernieuwbare elektriciteit via een PV-installatie op maat van de gebouwen en gronden die eigendom zijn van of worden beheerd/gehuurd door Opdrachtgevers. Daarbij is het zeer belangrijk dat er een goede afstemming is tussen de hernieuwbare elektriciteitsproductie en de elektriciteitsvraag van de Opdrachtgever. De initiële investeringen voor de projecten binnen deze Raamovereenkomst worden niet door de Opdrachtgevers gedragen, maar via derdepartijfinanciering, te weten via rechtstreekse burgerparticipatie. Op die manier worden publieke gebouweigenaren ontzorgd, blijven de risico’s beperkt en wordt de burger sterker betrokken bij de Vlaamse energietransitie.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Provincie West-Vlaanderen
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09331000 Zonnepanelen
09332000 Zonne-energie-installatie
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Deze Raamovereenkomst omvat het aanbieden van ‘hernieuwbare elektriciteitslevering’ (Power Purchase Agreement’) waarbij een resultaatverbintenis (uitgedrukt in een vaste prijs per lokaal benutte kWh) wordt afgesloten tussen Opdrachtnemer en Opdrachtgever via rechtstreekse burgerparticipatie
Provincie Oost-Vlaanderen
Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Perceel nr.: 6
Waals Gewest (beperkt tot installaties >120 kWp)
Perceel nr.: 7