Bekanntmachung vergebener Aufträge in den Bereichen Verteidigung und Sicherheit
Richtlinie 2009/81/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags
Komplexní servisní a technická podpora simulační a trenažérové techniky - STT skupina č. 2
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungDienstleistungen
Dienstleistungskategorie Nr 1: Instandhaltung und Reparatur
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: Česká republika
NUTS-Code CZ0 Česko
II.1.4)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens:
Předmětem VZ je v souladu s § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZZVZ"), uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na provedení defektací, běžných oprav, servisních služeb, zákonných revizí, dodání náhradních dílů, služby technické podpory a zpracování datových výstupů ze simalační a trenažérové techniky uvedené v příloze č. 1 rámcové dohody.
II.1.5)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)50660000 Reparatur und Wartung von militärischen EDV-Systemen
II.2)Endgültiger Gesamtauftragswert
II.2.1)Endgültiger GesamtauftragswertWert: 42775000.00 CZK
mit MwSt. MwSt.-Satz (%) 21.0