Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava novih vodomjera, priprema za ovjeravanje i ovjeravanje vodomjera, te proširenje i održavanje elemenata sustava za daljinsko očitanje potrošnje vode
Referentni broj: VV 30/2023
II.1.2)Glavna CPV oznaka38421100 Vodomjeri
II.1.4)Kratak opis:
Nabava mjerne opreme za mjerenje i očitavanje isporučene vodne usluge krajnjim korisnicima; pripremu vodomjera za ovjeravanje (servis) i ovjeravanje vodomjera , te proširenje i održavanje elemenata sustava za daljinsko očitavanje potrošnje na teritorijalnom području nadležnosti Naručitelja.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 800 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a38421100 Vodomjeri
II.2.4)Opis nabave:
Nabava mjerne opreme za mjerenje i očitavanje isporučene vodne usluge krajnjimkorisnicima, priprema vodomjera za ovjeravanje (servis) i ovjeravanje vodomjera , te proširenje i održavanje elemenata sustava za daljinskko očitanje potrošnje na teritorijalnom području nadležnosit Naručitelja