Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
VSSHP:n soveltuvuusarvioinnit
II.1.2)Código CPV principal79600000 Servicios de contratación
II.1.4)Breve descripción:
Varsinais-Suomen sairaanhoitopiirin kuntayhtymä (VSSHP) pyytää tarjoustanne soveltuvuusarviointipalvelujen tuottamisesta sopimuskaudelle 1.1.2020 (arvio)-31.12.2021 tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä määritetyllä tavalla. Sopimuskauden jälkeen sopimus jatkuu toistaiseksi voimassaolevana kolmen (3) kuukauden irtisanomisajalla. Hankinta on jaettu osiin ja soveltuvuusarvioinnit hankitaan kahden (2) eri osakokonaisuuden mukaan:
1) Johtaja- ja päällikkö/esimiestason arvioinnit
2) Asiantuntija- ja perustason arvioinnit.
Tarjoukset pyydetään palvelukuvauksessa (liite 1) esitetyistä osakokonaisuuksista siten, että kumpaankin osakokonaisuuteen valitaan palveluntuottaja erikseen. Tarjouksen voi jättää yhteen (1) tai kahteen (2) osakokonaisuuteen. Kummankin osakokonaisuuden osalta sopimus soveltuvuusarviointien tuottamisesta tehdään vain yhden (1) palveluntuottajan kanssa.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Johtaja- ja päällikkö/esimiestason arvioinnit
Lote nº: Osakokonaisuus 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79600000 Servicios de contratación
II.2.4)Descripción del contrato:
Ks. ystävällisesti tarjouspyynnön liitteenä oleva palvelunkuvaus (liite 1), jossa on kuvattu tarkemmin osakokonaisuuden 1 sisältö.
Asiantuntija- ja perustason arvioinnit
Lote nº: Osakokonaisuus 2
Ks. ystävällisesti tarjouspyynnön liitteenä oleva palvelunkuvaus (liite 1), jossa on kuvattu tarkemmin osakokonaisuuden 2 sisältö.