Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΟΥ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΟΜΙΚΟΥ ΠΛΕΓΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΟΡΤΥΝΑΣ»
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44114100 Fertigbeton
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Με την παρούσα μελέτη ο Δήμος Γόρτυνας θα προβεί στην προμήθεια έτοιμου σκυροδέματος κατηγορίας C16/20 και σιδηρού οπλισμού (δομικό πλέγμα) Β500C - Τ131 για τις τσιμεντοστρώσεις οδοποιίας του Δήμου Γόρτυνας . Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.4412/2017, όπως έχει τροποποιηθεί και ισχύει σήμερα.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 80 645.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44313000 Drahtgeflecht
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: