Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Diensten inzake project en programma management van een grootschalig project en het daarmee gepaard gaande change management
Referentienummer: SCK•CEN-2019-AAT-RB-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
We zoeken een partner om ons te helpen het maturiteits- en efficiëntie niveau van een grootschalig project op te krikken en om de drijvende kracht te zijn achter het nodige change mangement.