Modificación de un contrato/concesión durante su vigencia
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Vállalkozási keretszerződés keretében diákmunkaerő foglalkoztatása 1. rész
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Lote nº: 1. rész
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.2.4)Descripción del contrato en el momento de celebración del contrato:
Vállalkozási keretszerződés alapján diákmunkaerő foglalkoztatása az alábbiak szerint:
Az Ajánlatkérő kezelésében lévő fürdőkben/strandfürdőkben:
— uszodamester és/vagy úszómester.
Munkakörök a 2006. évi X. törvény 10/B. § (1) bekezdése szerinti külső szolgáltatás keretében iskolaszövetkezeti tagsági jogviszonyban álló diákok által történő ellátása az Ajánlatkérő részére.
Alapmennyiség: Ajánlatkérő kötelezettséget vállal a keretszerződés időtartama alatt legalább 55 000 munkaóra keretében diákmunkaerő foglalkoztatására. Ajánlatkérő az alapmennyiségen felül a 130 millió Ft keretösszeg erejéig jogosult további munkaórák keretében diákmunkaerő foglalkoztatására.