Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 500775-2021
Hongrie-Paks: Services de développement de logiciels personnalisés
2021/S 192-500775
Avis de modification
Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Treasury Inforex rendszer fejlesztése
Numéro de référence: EKR000940052020
II.1.2)Code CPV principal
72230000 Services de développement de logiciels personnalisés
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
.NET környezetben, MS SQL adatbázison készült treasury Inforex rendszerrel kapcsolatos fejlesztések, módosítások megvalósítása eseti, feladatonkénti lehívás és erőforrás elszámolás alapján.
Fejlesztési feladatok:
- Kereskedési tevékenységhez és az ügyletkötésre vonatkozó megbízásokhoz kötődő funkcionalitások
- Kockázatkezelési funkcionalitások
- Likviditástervezési és likviditáskezelési funkcionalitások
- Back office, elszámolási és számviteli funkcionalitások
- Új üzleti folyamatok alkalmazásba történő beépítéséhez szükséges modulok fejlesztése
Ajánlatkérő esetileg jelzi az Inforex rendszer kapcsán a fejlesztési, módosítási igényét az Ajánlattevőnek, akinek kötelessége ezt követően szakembert biztosítania a fejlesztési igényspecifikáció és a feladatkiadó lap elkészítésére.
A keretmegállapodás második részében az egyedi szerződések megkötésére a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerint kerülhet sor.
Ajánlatkérő rögzíti, hogy a keretmegállapodásban előirányozott teljes mennyiséget a nettó 245 000 000,- Ft mértékű keretösszeg (a továbbiakban: keretösszeg) jelenti.
Kizárólag az MVMI Zrt. ajánlatkérő jogosult a keretmegállapodásban részes ajánlattevővel szerződést kötni.
Ajánlattevőnek a fejlesztések, módosítások elvégzése során, valamint a leszállítandó dokumentáció tekintetében az MVMI Zrt. BSZ-703 számú Megoldás fejlesztési belső szabályzatában foglaltakat kell alkalmaznia. A szabályzat kivonatát Ajánlatkérő a szerződéskötéskor bocsátja az Ajánlattevő rendelkezésére.
Az elvégzendő feladatok részletes leírását a Közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás tartalmazza.