Országos Környezetvédelmi ésTermészetvédelmi Főfelügyelőség, AK19084, Mészáros utca 58/a., Címzett: dr. Lakatos Orsolya, Budapest 1016, Magyarország. Telefon: +36 707771203. Fax: +36 12249163. E-mail: dr.lakatos.orsolya@oktf-nhi.gov.hu
Tárgy:
CPV:
90514000 Hulladék-újrafeldolgozási szolgáltatások,
90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások,
90512000 Hulladékszállítási szolgáltatások,
90513300 Hulladékégetési szolgáltatások
Hulladék-újrafeldolgozási szolgáltatások