Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на машини и оборудване за нуждите на общ. Неделино във връзка с изпълнението на проект „Усъвършенстване на системата за организирано събиране и транспортиране на бит. отпадъци по 2 ОП
II.1.2)Основен CPV код34144511 Сметосъбирачни камиони
II.1.4)Кратко описание:
Изискванията към изпълнение на обществената поръчка, са подробно описани в приложените към документацията технически спецификации за всяка една от обособените позиции. При изпълнение на обществената поръчка следва стриктно да се спазват изискванията на Техническата спецификация неразделна част от документацията за участие.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на багер – товарач
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34144440 Превозни средства за разстилане на инертни материали
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изискванията към изпълнение на обществената поръчка, са подробно описани в приложените към документацията технически спецификации за обособена позиция 2.