II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Suministro de libros y suplementos especializados en el ámbito jurídico
Número de referencia: COJ-PROC-17/031
II.1.2)Código CPV principal22100000 Libros impresos, folletos y prospectos
II.1.4)Breve descripción:
Suministro de libros y suplementos especializados en el ámbito jurídico.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para número máximo de lotes: 3
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
DK, EE, FI, IE, LV, LT, NO, SE, GB, US, otros
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)22100000 Libros impresos, folletos y prospectos
II.2.4)Descripción del contrato:
II.2.1)Denominación:Lote nº: 2
BE, BG, CZ, DE, FR, HR, LU, HU, NL, AT, PL, RO, SI, SK, CH
Lote nº: 3
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Fourniture de livres et des suppléments spécialisés dans le domaine juridique
Numéro de référence: COJ-PROC-17/031
II.1.2)Code CPV principal22100000 Livres, brochures et dépliants imprimés
II.1.4)Description succincte:
Fourniture de livres et des suppléments spécialisés dans le domaine juridique.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour nombre maximal de lots: 3
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
DK, EE, FI, IE, LV, LT, NO, SE, GB, US, autres
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)22100000 Livres, brochures et dépliants imprimés
II.2.4)Description des prestations:
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
Lot nº: 3
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Knygų ir papildomų priedų teisės srityje tiekimas
Nuorodos numeris: COJ-PROC-17/031
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas22100000 Spausdinto knygos, brošiūros ir lankstinukai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Knygų ir specializuotų priedų teisės srityje tiekimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 3
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
DK, EE, FI, IE, LV, LT, NO, SE, GB, US, kitos
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)22100000 Spausdinto knygos, brošiūros ir lankstinukai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3