Nederland-Petten: Meervoudig raamcontract voor diensten voor het uitvoeren van ontwerpdiensten, geven van advies en leveren van ondersteuning gedurende verscheidene fasen van bouw- en/of verbouwingsprojecten
2018/S 024-050102
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Meervoudig raamcontract voor diensten voor het uitvoeren van ontwerpdiensten, geven van advies en leveren van ondersteuning gedurende verscheidene fasen van bouw- en/of verbouwingsprojecten
Referentienummer: JRC/PTT/2017/R.2/0096/OC
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Ten behoeve van de realisatie van voornamelijk verscheidene bouw- en/of verbouwingsprojecten van verschillende omvang heeft het GCO Petten behoefte aan ondersteuning, onder andere op het gebied van het maken van analyses, voorontwerpen, schrijven van bestekken, het maken van studies betreffende gebouw gerelateerde zaken, het adviseren vanuit verschillende expertises, verstrekken van inlichtingen tijdens prijsaanvragen, houden van toezicht bij project uitvoering, et cetera.