II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dębica w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.26.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego, gospodarki szkółkarskiej i łąkowo-rolnej oraz utrzymania dróg i stałych szlaków zrywkowych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dębica w roku 2023. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2023 r. - 31.12.2023 r.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I - Leśnictwo Wolica
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo-rolnej oraz utrzymania dróg i stałych szlaków zrywkowych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dębica w roku 2023. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50% wartości niniejszego zamówienia
Pakiet II - Leśnictwo Berdech
Los-Nr.: 2
Pakiet III - Leśnictwo Gumniska
Los-Nr.: 3
Pakiet IV - Leśnictwo Jaworze
Los-Nr.: 4
Pakiet V - Leśnictwo Brzostek
Los-Nr.: 5
Pakiet VI - Leśnictwo Chotowa
Los-Nr.: 6
Pakiet VII - Leśnictwo Machowa
Los-Nr.: 7
Pakiet VIII - Leśnictwo Jawornik
Los-Nr.: 8
Pakiet IX - Leśnictwo Wałki
Los-Nr.: 9
Pakiet X - Leśnictwo Pustków
Los-Nr.: 10
Pakiet XI - Gospodarstwo Szkółkarskie Brzeźnica
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Dębica w roku Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy wartości 50% wartości niniejszego zamówienia