Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от обекти на Агенция „Митници“.
II.1.2)Основен CPV код79700000 Детективски и охранителни услуги
II.1.4)Кратко описание:
Възлаганата обществена поръчка е с обект предоставяне на услуги, по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от ЗОП, включващи изпълнение на услуги, свързани с дейности по Приложение № 2 към чл. 11, ал. 3 от ЗОП. Охраната, транспортирането и дейността по инкасо на парични средства в бълг. лева и валута се извършва от обектите на Възложителя до обслужващата. банка. Графикът на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя. Поръчката е разделена на обособени позиции и съобразно тях услугите по инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари ще се извършват, както следва:
— за ОП 1, 9, 11, 12: 1 път седмично,
— за ОП 2, 7 и 8: 2 пъти седмично,
— за ОП 3: 3 пъти седмично,
— за ОП 4: 4 пъти месечно,
— за ОП 5 и 6: всеки работен ден,
— за ОП 10: 5 пъти седмично.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Столична — ГКПП „Калотина“.
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79700000 Детективски и охранителни услуги
79710000 Услуги по безопасност
79713000 Охранителни услуги
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Охраната, транспортирането и дейността по инкасо на парични средства (ценни пратки и товари) в български лева и валута се извършва от обектите на Възложителя до обслужващата банка — Уникредит Булбанк, с адрес: гр. Сливница, пл. „Съединение“ № 2.
Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства (ценни пратки и товари), както и време на инкасиране са, както следва: ГКПП „Калотина“, с. Калотина с денонощен режим на работа, веднъж седмично — при необходимост от допълнително инкасиране — само по предварителна заявка. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка.
Графикът на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Лом — ГКПП „Оряхово — Ферибот“.
Обособена позиция №: 2
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до клон на УниКредит Булбанк в гр. Козлодуй 3320, ул. „Кирил и Методий“ № 1. Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането са, както следва: от ГКПП „Оряхово — Ферибот“ с денонощен режим на работа, два пъти седмично — като се доставят в офис или клон на обслужващата банка на същия ден. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка. Графикът (ден и час) на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Лом — ГКПП „Дунав мост 2 Видин — Калафат“.
Обособена позиция №: 3
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до клон на УниКредит Булбанк в гр. Видин, ул. „Цар Симеон Велики“ № 3.
Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането, са както следва: от ГКПП „Дунав мост 2 Видин — Калафат“ с денонощен режим на работа, инкасиране три пъти седмично.
При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка. Графикът на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Варна — ГКПП „Йовково“ и ГКПП „Дуранкулак“.
Обособена позиция №: 4
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва последователно (общо, в един ден) от два обекта на Възложителя — ГКПП „Йовково“ и ГКПП „Дуранкулак“ до офиса на СИБАНК в гр. Добрич, пл. „Възраждане“ № 2 четири пъти в месеца. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка.
Забележка: Участниците трябва да предложат единична цена за инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства за целия маршрут, т. е. да предвидят обход на двата пункта последователно, след което да транспортират паричните средства от двата пункта до офиса на СИБАНК в гр. Добрич, пл. „Възраждане“ № 2.
Графикът (ден и час) на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Русе — ГКПП „Дунав мост“.
Обособена позиция №: 5
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до обслужващата банка, гр. Русе — Банка ДСК АД, с адрес: гр. Русе, ул. „Александровска“ № 4.
Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина инкасирането са, както следва: ГКПП „Дунав мост“ — административна сграда на митницата, работно време 00:00—24:00 часа, инкасиране всеки работен ден. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка. Графикът на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Русе — ГКПП „Силистра“.
Обособена позиция №: 6
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до обслужващата банка, гр. Силистра — „Банка ДСК“ АД, ул. „Симеон Велики“ № 50. Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането са, както следва: ГКПП „Силистра“, работно време 00:00—24:00 часа, инкасиране всеки работен ден. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка. Графикът на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Пловдив — ГКПП „Златоград“.
Обособена позиция №: 7
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до СИБАНК Смолян, с адрес: бул. „България“ № 51. Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането са, както следва: ГКПП „Златоград“ с денонощен режим на работа, инкасиране два пъти в седмицата. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Пловдив — ГКПП „Маказа“.
Обособена позиция №: 8
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до СИБАНК Кърджали, с адрес: ул. „Ст. Караджа“, бл. „Рила“ — 3. Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането са, както следва: ГКПП „Маказа“, с денонощен режим на работа, инкасиране два пъти в седмицата. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Югозападна — МБ Гоце Делчев“.
Обособена позиция №: 9
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до клон на Уникредит Булбанк — гр. Гоце Делчев, ул. „Бяло море“ № 11. Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането са, както следва: Митническо бюро гр. Гоце Делчев за обект — ГКПП „Илинден“, петдневна работна седмица, инкасиране един път седмично, като се доставят в офис или клон на обслужващата банка на същия ден. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка. Графикът на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Югозападна — МБ Кулата“.
Обособена позиция №: 10
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до клон на УниКредит Булбанк в гр. Петрич, ул. „Рокфелер“ № 48. Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането са, както следва: Митническо бюро Кулата за обект — ГКПП „Кулата“, петдневна работна седмица, пет пъти седмично, като се доставят, както следва:
а/ при инкасо в делничните дни пратката се доставя в офис или клон на обслужващата банка на същия ден;
б/ при инкасо през почивни дни (при заявка) пратката се доставя в първия работен ден, следващ тези дни, в офис или клон на обслужващата банка. Графикът на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Югозападна — МП „Златарево“.
Обособена позиция №: 11
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до клон на УниКредит Булбанк в гр. Петрич с адрес: гр. Петрич, ул. „Рокфелер“ № 48. Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането са, както следва: Митнически пункт „Златарево“, денонощен режим на работа, инкасиране само по заявка — един път седмично. При невъзможност да се внесат сумите в същия ден на инкасиране, на следващия ден инкасираните суми трябва да се представят в обслужващата банка.
„Инкасиране, транспортиране и охрана на ценни пратки и товари от Митница Югозападна — МП „Гюешево“.
Обособена позиция №: 12
Инкасирането, транспортирането и охраната на парични средства, оформени във вид на ценни пратки, се извършва от обектите на Възложителя до клон на УниКредит Булбанк, гр. Кюстендил, ул. „Демокрация“ № 39. Местоположението на обектите, от които с въоръжена охрана ще се транспортират парични средства, както и начина на инкасирането са, както следва: Митнически пункт „Гюешево“, денонощен режим на работа, инкасиране един път седмично — като се доставят, както следва:
б/ при инкасо през почивни дни (при заявка) пратката се доставя в първия работен ден, следващ тези дни, в офис или клон на обслужващата банка. Графикът (ден и час) на инкасиране ще се подава от Възложителя, като маршрутът, по който ще се извършва охрана на ценни пратки и товари, ще се определя във всеки конкретен случай от звеното на Изпълнителя.