S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Dodávky - 501322-2023
Submission deadline has been amended by:  561328-2023
Slovensko-Bratislava: Elektrická energia
2023/S 158-501322
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Dodávka elektrickej energie pre objekty Sociálnej poisťovne
Referenčné číslo: 38769/2023-BA
II.1.2)Hlavný kód CPV
09310000 Elektrická energia
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je poskytnúť verejnému obstarávateľovi dodávku elektrickej energie do odberných miest Sociálnej
poisťovne, vrátane prepravy, distribúcie a služieb spojených s dodávkou elektrickej energie, prevzatia zodpovednosti za
odchýlku, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných
právnych predpisov Slovenskej republiky, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa
distribučnej siete.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Kapitolu B.1 Opis predmetu zákazky a Kapitolu B.2 Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 1 063 934.65 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: