Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
VID transportlīdzekļu OCTA un KASKO apdrošināšana
Atsauces numurs: FM VID 2023/126
II.1.2)Galvenās CPV kods66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 260 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
VID sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana (OCTA) un brīvprātīgā sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana (KASKO) saskaņā ar VID prasībām