Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vidaus ekspozicijos Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centre įrengimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79931000 Interjero dekoravimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Aukštaitijos nacionalinio parko (toliau – ANP) lankytojų centras Palūšėje (toliau – Lankytojų centras) skirtas darbui su lankytojais. Svarbiausia jo dalis, išplečianti galimybes bendrauti, sudominti lankytojus vertybių išsaugojimu, yra vidaus ekspozicija.
ANP vidaus ekspozicijos tikslas – patraukliai, vaizdžiai ir interaktyviai pateikti informaciją lankytojams, įtraukti juos į pažinimo procesą emociškai, aktyviai, skatinti gilesnį susidomėjimą ANP steigimo tikslais, ir savitumu (išskirtine verte), svarbiausiomis gamtos ir kultūros vertybėmis, kraštovaizdžio ir biologine įvairove, lankymosi galimybėmis, nepažeidžiant teisės aktų reikalavimų, nedarant žalos saugomam kompleksui, kt.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 385 785.21 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79931000 Interjero dekoravimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Įrengti tūrinę vidaus ekspoziciją Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centre pagal pateikiamą ekspozicijos projektą ,Techninio projekto aiškinamąjį raštą, ir kiekių žiniaraštį.