Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Árubeszerzések - 501499-2019
Magyarország-Budapest: Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők
2019/S 206-501499
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Munkaruha beszerzés -öltönyök,overálok,nadrágok
Hivatkozási szám: EKR001173952019
II.1.2)Fő CPV-kód
18100000 Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők
II.1.4)Rövid meghatározás:
Adásvételi keretszerződés keretében munkavédelmi anyagok beszerzése
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Munkaruha beszerzése - Kelet-Magyarország
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Különböző védőruhák szállítása a dokumentációban meghatározottak szerint a szerződés teljesítéséhez ajánlatkérő rendelkezésére álló nettó 200 000 000 Ft keretösszeg erejéig, az ajánlatkérő általi közvetlen megrendelés útján, ajánlatkérő által meghatározott teljesítési helyekre. A szállítandó termékek műszaki paramétereit és a teljesítési helyek listáját ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátja.
Ajánlatkérő a védőruhák szállítása vonatkozásában az alábbi tájékoztató jellegű mennyiséget jelöli meg:
— 1. tétel: narancssárga jó láthatósági öltöny (zakó + kantáros nadrág) 3600 db,
— 2. tétel: narancssárga derekas nadrág 3600 db,
— 3. tétel: kék öltöny pamut (dzseki + mellesnadrág) 300 db,
— 4. tétel: kék derekas nadrág 300 db,
— 5. tétel: narancssárga jó láthatósági overal 3600 db,
— 6. tétel: citromsárga jó láthatósági overal 2000 db,
— 7. tétel: lángálló öltöny(dzseki + mellesnadrág) 2000 db,
— 8. tétel: lángálló derekas nadrág 2000 db,
— 9. tétel: vegyszerálló öltöny(kabát +mellesnadrág) 375 db,
— 10. tétel: vegyszerálló öltöny(dzseki + derekas nadrág) 375 db.
Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt a teljes keretösszeg 70 %-ának kimerítésére vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő fenntartja azon jogát, hogy a keretösszegen belül bármely mennyiségi eloszlásban adjon le megrendelést.
Ajánlatkérő a védőruhák szállítása vonatkozásában az alábbi tájékoztató jellegű mennyiséget jelöli meg a legnagyobb tervezett közvetlen megrendelés maximális mennyiségeként:
— 1. tétel: narancssárga jó láthatósági öltöny (zakó + kantáros nadrág) 2500 db,
— 2. tétel: narancssárga derekas nadrág 2500 db,
— 3. tétel: kék öltöny pamut (dzseki + mellesnadrág) 200 db,
— 4. tétel: kék derekas nadrág 200 db,
— 5. tétel:narancssárga jó láthatósági overal 2500 db,
— 6. tétel: citromsárga jó láthatósági overal 1500 db,
— 7. tétel: lángálló öltöny(dzseki +mellesnadrág) 1500 db,
— 8. tétel: lángálló derekas nadrág 1500 db,
— 9. tétel: vegyszerálló öltöny(kabát +mellesnadrág) 260 db,
— 10.tétel: vegyszerálló öltöny(dzseki + derekas nadrág) 260 db.
A műszaki leírásban szereplő meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozás csak a szerződés tárgyának kellően pontos és érthető leírását szolgálja, az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni.
Munkaruha beszerzése - Nyugat-Magyarország
Rész száma: 2
Különböző védőruhák szállítása a dokumentációban meghatározottak szerint a szerződés teljesítéséhez ajánlatkérő rendelkezésére álló nettó 200 000 000,- Ft keretösszeg erejéig, az ajánlatkérő általi közvetlen megrendelés útján, ajánlatkérő által meghatározott teljesítési helyekre. A szállítandó termékek műszaki paramétereit és a teljesítési helyek listáját ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátja.
— 7. tétel: lángálló öltöny(dzseki +mellesnadrág) 2000 db,