Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rozvoj ITS v Brně, 1. etapa
II.1.2)Hlavní kód CPV
34996000 Silniční řídící, bezpečnostní nebo signalizační zařízení
II.1.4)Stručný popis:
Veřejná zakázka je rozdělena na čtyři dílčí části:
Dílčí část 1: Rekonstrukce SSZ včetně kamerového dohledu,
Dílčí část 2: Výstavba SSZ,
Dílčí část 3: Rekonstrukce SSZ,
Dílčí část 4: Doplnění SSZ.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 88 108 242.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Dílčí část č. 1 - Rekonstrukce SSZ včetně kamerového dohledu
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem dílčí části 1. veřejné zakázky je:
- rekonstrukce světelného signalizačního zařízení (SSZ) křižovatky 3.21 Černovická - Černovické nábřeží vč. připojení světelného signalizačního zařízení křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice,
- rekonstrukce světelného signalizačního zařízení (SSZ) křižovatky 4.18 Gajdošova - Táborská vč. připojení světelného signalizačního zařízení křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice,
- rekonstrukce světelného signalizačního zařízení (SSZ) křižovatky 4.24 Hladíkova - Masná vč. připojení světelného signalizačního zařízení křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice,
- rekonstrukce světelného signalizačního zařízení (SSZ) křižovatky 5.12 Svatoplukova - Rokytova vč. připojení světelného signalizačního zařízení křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice.
Dílčí část č. 2 - Výstavba SSZ
Část č.: 2
Předmětem dílčí části 2. veřejné zakázky je:
- Výstavba světelně signalizačního zařízení na SSZ 4.15 Šmahova - Řípská vč. stavebních úprav, přípravy pro kamerový dohled a připojení světelného signalizačního zařízení křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice.
- Výstavba světelně signalizačního zařízení na SSZ 2.22 Osová - Labská vč. stavebních úprav, přípravy pro kamerový dohled a připojení světelného signalizačního zařízení křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice.
- Výstavba světelně signalizačního zařízení na SSZ 8.49 Přístavní - Obvodová vč. stavebních úprav, instalace kamer včetně jejích integrace do MKDS, připojení SSZ křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice.
Dílčí část č. 3 - Rekonstrukce SSZ
Část č.: 3
Předmětem dílčí části 3. veřejné zakázky je:
- Rekonstrukce světelného signalizačního zařízení (SR) křižovatky 1.08 Pisárky - Antonína Procházky vč. stavebních úprav, přípravy pro kamerový dohled a připojení světelného signalizačního zařízení křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice.
Dílčí část č. 4 - Doplnění SSZ
Část č.: 4
Předmětem dílčí části 4. veřejné zakázky je:
- Rekonstrukce světelného signalizačního zařízení (SSZ) křižovatky 8.35 Kníničská - Veslařská vč. stavebních úprav a připojení světelného signalizačního zařízení křižovatky a odzkoušení jejího dopravního řízení z dopravního počítače SCALA instalovaného na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice.