С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оборудване за хранилище за съхранение на веществени доказателства в ОДМВР Бургас
II.1.2)Основен CPV код
31000000 Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е: доставка на оборудване за хранилище за съхранение на веществени доказателства в ОДМВР Бургас, финансирана по програма "Вътрешни работи" на Норвежки финансов механизъм 2014-2021. Хранилището е разположено в партерен етаж на жилищен блок, с пристройка към него, находящо се в гр. Бургас, ж.к. Славейков, бл. 44 - партер, с идентификатор № 07079.602.243.1 и с площ от 278,42 кв. м.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 91 846.29 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оборудване за хранилище за веществени доказателства в ОДМВР Бургас, финансирана по програма
"Вътрешни работи" на Норвежки финансов механизъм 2014 - 2021г.:
Изготвяне и монтаж на метални стелажи;
Доставка на офис оборудване;
Доставка на сейфове;
Доставка на везни;
Доставка на техника за пожарогасене;
Доставка на хладилна техника;
Доставка на високоподемна ел.количка;
Доставка на техника и консумативи за изграждане на сигнално охранителна известителна система.