Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zestawu do identyfikacji bakterii, wirusów i wybranych pasożytów z próbek kału ludzkiego metodą multiplex PCR, do dzierżawionego aparatu FilmArray Torch 3 (…) dla Laborat. Mikrobiologicznego
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP.242.3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1: Testy do diagnostyki infekcji układowych metodą multiplex PCR do dzierżawionego aparatu FilmArray Torch 3 System
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
Pakiet nr 2: Specjalistyczne podłoże transportowe z wymazówką do badań metodami molekularnymi próbek kału ludzkiego
Los-Nr.: 2