II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst voor de levering van psychofarmaca
Referentienummer: Hospilim VZW-2023-HospiLim-111-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33661600 Psychoanaleptica
II.1.4)Korte beschrijving:
Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot aanschaf van psychofarmaca, wenst HospiLim over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 719 170.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)33660000 Geneesmiddelen voor zenuwstelsel en zintuigelijke organen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten
II.2.1)Benaming:
Alprazolam vertraagde vrijstelling
Perceel nr.: 2
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 6
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 7
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 8
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 9
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 10
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 11
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 12
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 13
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 14
Lorazepam orodispergeerbaar
Perceel nr.: 15
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 16
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 17
Mirtazapine orodispergeerbaar
Perceel nr.: 18
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 19
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 20
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 21
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 22
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 23
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 24
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 25
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 26
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 27
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 28
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 29
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 30
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 31
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 32
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 33
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 34