Lieferungen - 502350-2022
Polen-Katowice: Schmieröle für Traktion
2022/S 177-502350
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 174-493749)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. ( nr grupy: 246-11)
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200780
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09211900 Schmieröle für Traktion
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. ( nr grupy: 246-11)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.