VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: III.1.8
Lot No: 1-9
Place of text to be modified: Forma prawna jaka musi przyjąć grupa wykonawców której zostanie udzielone zamówienie
Instead of:
2. Przepisy ustawy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców, o których mowa w ust.1.
5. Wykonawcy, którzy złożyli ofertę wspólną odpowiadają solidarnie za realizację zamówienia.