Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Dodávky - 502474-2023
Submission deadline has been amended by:  532306-2023
Česko-Olomouc: Zdravotnický spotřební materiál
2023/S 158-502474
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Drát vodící endoskopický pro ERCP II
Spisové číslo: VZ-2023-000979
II.1.2)Hlavní kód CPV
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky endoskopických vodících drátů pro metodu ERCP.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 3 080 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: