Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
AGLOMERACIJA KAŠTELA-TROGIR RADOVI NA NADOGRADNJI CUPOV DIVULJE
Referentni broj: 2020-AURKT/02
II.1.2)Glavna CPV oznaka45252100 Građevinski radovi na uređaju za obradu otpadnih voda
II.1.4)Kratak opis:
RADOVI NA NADOGRADNJI CUPOV DIVULJE