Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos pertvarkymo ir tobulinimo, priežiūros ir palaikymo bei garantinės priežiūros paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72262000 Programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos pertvarkymas į atskiras tris posistemes / Deklaracijų rizikos valdymas (Naujoji RIKS), tikrinimų valdymas (Komandoras) bei asmenų rizikos valdymo ir patikrinimų (Auditas) / tobulinimas ir garantinė priežiūra. Esamos Rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos priežiūra ir palaikymas, kol bus įdiegti ir pradėti naudoti Lietuvos muitinės gamybinėse aplinkose Naujoji RIKS, Komandoras ir Auditas.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
RIKS pertvarkymo, tobulinimo ir garantinės priežiūros paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Rizikos įvertinimo ir kontrolės sistemos pertvarkymas į atskiras tris posistemes /Deklaracijų rizikos valdymas (Naujoji RIKS), tikrinimų valdymas (Komandoras) bei asmenų rizikos valdymo ir patikrinimų (Auditas) / tobulinimas ir garantinė priežiūra.