Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Furnizare gaze naturale în perioada 2023 aprilie - 2023 iunie
Referentienummer: 1013865620231
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09123000 Aardgas
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 069 015.00 RON
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving