II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení
Spisové číslo: 80SD000155
II.1.2)Hlavní kód CPV45233280 Instalace a montáž silničních svodidel
II.1.4)Stručný popis:
Opravy svodidel po dopravních nehodách a odstranění dalších následků a škod vzniklých v souvislosti s dopravní nehodou v rozsahu stanoveném smlouvou.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 295 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 1
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV45233280 Instalace a montáž silničních svodidel
II.2.4)Popis zakázky:
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 2
Část č.: 2
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 3
Část č.: 3
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 4
Část č.: 4
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 5
Část č.: 5
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 6
Část č.: 6
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 7
Část č.: 7
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 8
Část č.: 8
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 9
Část č.: 9
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 10
Část č.: 10
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 11
Část č.: 11
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 12
Část č.: 12