Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на оборудване по проекти на ИОНХ-БАН“
II.1.2)Основен CPV код38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
II.1.4)Кратко описание:
В предмета на настоящата обществена поръчка се включват следните обособени позиции:
Обособена позиция № 1 „Доставка на турбовакуумна система за Лаборатория по операндо методи на изследване по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“;
Обособена позиция № 2 „Доставка на оборудване за неорганичен синтез по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“;
Обособена позиция № 3 „Доставка на Генератор за течен азот по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“;
Обособена позиция № 4 „Прецизна електронна везна“;
Обособена позиция № 5 „Масов контролер за дебит на газове“.
Възложителят предвижда да възложи обособени позиции № 4 и № 5 по реда, валиден за индивидуалната стойност на съответната обособена позиция, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП чрез директно възлагане по чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП.
Минималните изисквания за основни техническите характеристики на оборудването и количествата са посочени в Техническата спецификация за съответната обособена позиция.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 176 520.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Доставка на турбовакуумна система за Лаборатория по операндо методи на изследване по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове42122450 Вакуумни помпи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на турбовакуумна система за Лаборатория по операндо методи на изследване по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“ - 1 брой. Минималните изисквания за основни техническите характеристики на оборудването и количествата са посочени в Техническата спецификация за съответната обособена позиция.
„Доставка на оборудване за неорганичен синтез по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
„Доставка на оборудване за неорганичен синтез по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“ . Минималните изисквания за основни техническите характеристики на оборудването и количествата са посочени в Техническата спецификация за съответната обособена позиция.
„Доставка на Генератор за течен азот по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31120000 Генератори
Доставка на Генератор за течен азот по проект № BG05M2OP001-1.001-0008 „НЦМЧТ“ - 1 брой. Минималните изисквания за основни техническите характеристики на оборудването и количествата са посочени в Техническата спецификация за съответната обособена позиция.