Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Wykonanie usługi związanej z oświetleniem ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych na terenie miasta Kalisza
Referentienummer: WGOŚ.2711.0014.2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50232100 Onderhoud van straatverlichting
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)50232110 Gebruiksklaarmaken van installaties voor straatverlichting
09310000 Elektriciteit